LUNS 23
19:30 CURTAS A COMPETICIÓN I. 122’. Liceo Casino.
- A instalação do medo. Ricardo Leite (Portugal, 2016) 14′
- Caramel mou (Sin empalmes). Wilfried Méance (Francia, 2017) 9′
- El vuelo de los Cangrejos. Bhima Gandica e Inti Torres (Venezuela, 2016) 12′
- Le Plombier. Méryl Fortunat-Rossi (Bélxica, 2016) 14′
- Evil. José Vega (España, 2017) 10′
- Suspendido. Fran Vidal(México, 2016) 17′
- Ad-vientu. Roberto F. Canuto e Xiaoxi Xu (España, 2016) 20′
- Garbage man. Alan Miller (Canadá, 2017) 8′
- A.M.O.N. Monitor ag. Mexicans Over… Alejandro Damiani (México/Uruguai, 2016) 5′
- Hogar, dulce hogar. Carlos Polo (España, 2017) 6′
- Tu (You). Hugo Pinto (Portugal, 2016) 11′
MARTES 24
17:15 CURTAS A COMPETICIÓN II. 123’. Liceo Casino.
- Amor (Love). Yashim Bahamonde (Perú, 2016) 10′
- Para toda la vida. Leon Livshitz (España, 2017) 10′
- Lethe. Eric Romero (España/Reino Unido, 2017) 20′
- Coma y beba. Jaime Figueroa (España, 2017) 14′
- Indoors (Puertas adentro) Eugenio Caracoche (Argentina, 2016) 15′
- El vals del autónomo. Alberto Utrera (España, 2017) 2′
- Heart shots: The story of a bullet (España, 2017) 13′
- Brilliance. Miles Roston (Países Bajos, 2016) 14′
- Anhela. Diego Rufo (España, 2017) 6′
- Nerón. Rubin Stein (España, 2017) 17′
- Nebel. Boris Antona (Francia, 2017) 3′
21:30 CURTAS A COMPETICIÓN III. 122’. Liceo Casino.
- Sólo quería contar una historia. Aritzeder Arregui (España, 2016) 9′
- Oveja Negra. Juanma Liceras (España, 2016) 6′
- Sweet Maddie Stone. Brady Hood (Reino Unido, 2016) 24′
- Plane. Jonas Dinal (Francia, 2017) 19′
- Villa Mnemósine. Rubén Salazar (España, 2016) 17′
- Acogida. Gaizka Urresti (España, 2017) 12′
- Le Mécène. Lionel Auguste (Francia, 2016) 19′
- Gorilla. Tibo Pinsard (Francia, 2016) 14′
- Monstruo. Alberto Martínez (España, 2017) 3′
MÉRCORES 25
17:25 CURTAS A COMPETICIÓN IV. 121’. Liceo Casino. S.O. Curtametraxe
- Hasta aquí todo va bien. Ernesto Lozano (Colombia, 2017) 20′
- La noche de paz. Alba Mar (España, 2017) 12′
- La novia tiene un síncope. Yolanda García (España, 2017) 12′
- Downunder. Fernando González (España, 2017) 19′
- El ogro. Jaime Dezcallar (España, 2016) 10′
- El lleó de tigres. David Conill (España, 2016) 9′
- Deseos. Ana de Nevado (España, 2016) 9′
- The V.O.R. Pedro Romhanyi (Reino Unido, 2016) 8′
- Non toccate questa casa. (Italia, 2017) 18′
- Innova. David Bienes (España, 2017) 3′
- The Visor. Mohamed Fard (Iran, 2017) 1′
21:35 CURTAS A COMPETICIÓN V. 122’. Liceo Casino.
- Fruit Défendu. Marion Jhöaner (Francia, 2017) 20′
- Bye Bye Baby. Pablo S. Pastor (España, 2017) 15′
- W. Álvaro Molina (España, 2017) 20′
- Les autres départs. Claude Saussereau (Francia, 2016) 13′
- Alicia. Shirley Spiteri (Malta, 2017)
- Why?. Dani Zarandieta (Estados Unidos, 2017) 9′
- That Smell. Kyle Lavore (Estados Unidos, 2017) 12′
- Hubo un lugar. Irene Garcés (España, 2016) 14′
- Tomato Fields Forever. Jaime García (España, 2016) 4′
XOVES 26
17:25 CURTAS A COMPETICIÓN VI. 121’. Liceo Casino.
- Hidden Devil. Fran Mateu (España, 2017) 15′
- Sé lo que quieras. Marisa Crespo e Moisés Romera (Esp., 2017) 10′
- Mise en Abyme. Nalia Arenas (España, 2017) 9′
- Amo. Alex Gargot (España, 2017) 17′
- Leica Story. Raúl Mancilla (España, 2016) 19′
- Claire & Bruno: Une histoire d’amour et de viande. Delebarre Lionel (Francia, 2016) 23′
- Rewind. Rubén Pérez (España, 2016) 12′
- Já Passou (Everything’s OK) Sebastião Salgado (Port., 2016) 16′
21:25 CURTAS A COMPETICIÓN VII FEITO EN GALICIA. 121’. Liceo Casino.
- Área. Anxos Fazáns (España, 2017) 11′
- El visitante. Noelia Muiño (España, 2017) 5′
- La caja de tu vida. Daniel F. Vega (España, 2016) 12′
- Las vacas de Wisconsin. Sara Traba (España, 2016) 15′
- Madres de Luna. Alicia Albares (España, 2017) 15′
- Fumando espero. José Antonio Blanco (España, 2017) 14′
- El Caminante. Rubén Cruz (España, 2016) 5′
- Paxaro Escuro. Simón Casal (España, 2017) 18′
- La última estancia. Pablo Uriarte e Saúl Zamorano (Esp., 2017) 15′
- O Rebelde. Oscar Doviso (España, 2016) 15′
VENRES 27
19:00 CURTAS A COMPETICIÓN VIII. 121’. Liceo Casino.
- Estribillo. César Tormo (España, 2016) 4′
- Bienvenido a Casa. Miguel Marcos (España, ) 15′
- Dieciocho. Jonay García (España, 2016) 9′
- La Perrera. Javier Yañez (España, 2017) 3′
- Noiva. Bernardo Gomes (Portugal, 2016) 7′
- El Atasco. David Ruiz (España, 2017) 9′
- Fe. Juan de Dios Garduño (España, 2017) 11′
- La muerte de Pinocho. Carlos Rufete (España, 2016) 20′
- Verde Pistacho. Paco Cavero (España, 2016) 13′
- Ángel Caído. Fran Parra (España, 2017) 17′
- Últimos días. Arturo León (España, 2017) 15′
SÁBADO 28
16:00 CURTAS A COMPETICIÓN IX Animación. 148’. Liceo Casino.
- Urashima Taro. Defachelles Pauline (Francia, 2017) 14′
- Little Thing. Or Kan Tor (Israel, 2016) 5′
- A Terrible Hullabaloo. Aoife Noonan (Irlanda, 2016) 9′
- Delusion. Lisa Gierlinger (Austria, 2016) 5′
- The Wayward Kite. Yuting Hsueh (Taiwan, 2017) 8′
- Second to none. Vincent Gallagher (Irlanda, 2016) 7′
- Karma. Zhaoyu Zhou (Estados Unidos, 2017) 4′
- Schirkoa. Ishan Shukla (India, 2016) 14′
- Nouvelle Cuisine. Manuel Reyes (España, 2017) 5′
- L’anguille, la fouine et le vautour. Suki (Francia, 2017) 5′
- Momo. Damian Yapura (Argentina, 2016) 6′
- Goats. Anna Ostalskaya (Rusia, 2016) 2′
- Un día en el parque. Diego Porral (España, 2017) 3′
- The Box. Merve Cirisoglu (Reino Unido, 2016) 7′
- In a Heartbeat. Beth David e Esteban Bravo (Est. Unidos, 2017) 4′
- Nocturne. Anne Breymann (Alemania, 2016) 6′
- Ragnarok. Agne Adomene (Lituania, 2016) 8′
- After Death, before Hell. Agne Adomene (Lituania, 2017) 11′
- Sand. Arjan Brentjes (Países Bajos, 2017) 5′
- Extinguished. Ashley Anderson (Estados Unidos, 2017) 4′
- Land without Evil. Katalin Egely (Argentina, 2017) 4′
- Jo and the Giant. Kyle Xuereb (Reino Unido, 2016) 5′
- On board!. Charline Parisot (Francia, 2017)
- The Traveller. Frederic Plasman (Bélgica, 2017) 5′
- Maternae. Marta Lemos (Reino Unido, 2016) 2′
- El invernadero. Ramón Alós (España, 2017) 8′