25outubro, 2019
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1PENNYWORTH: PREMIERE DOS DOUS PRIMEIROS EPISODIOS DA TEMPADA 117:00Salón García
2FALADOIRO CON ÁLEX RIVEIRO: 50 ANOS DA CHEGADA Á LÚA E A EXPLORACIÓN DO ESPACIO NO CINEÁlex Riveiro 19:00Salón García
3INAUGURACIÓN: 2001, DESTELLOS EN LA OSCURIDAD + SALYUT-720:30Salón García
26outubro, 2019
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1APERTURA SALA DE VIDEOXOGOS E XOGOS DE MESA11:30Auditorio
2FALADOIRO CON FRANCISCO CASTRO SOBRE A NECESIDADE DE EDITAR OBRAS DA LITERATURA UNIVERSAL EN GALEGOFrancisco Castro 12:30Sala Conferencias Auditorio
3APERTURA SALA DE VIDEOXOGOS E XOGOS DE MESA16:30Auditorio
4PRESENTACIÓN LIBRO "INDÓMITA E SEMENTE DA INMORTALIDADE" DE ÁLEX MENEÁlex Mene 17:00Sala Conferencias Auditorio
5OBRADOIRO DE HISTORIAS POP-UP A CARGO DE PLANO PEMENTA17:30Sala Expos Auditorio
6FALADOIRO MITOLOXÍA FUTURA. DE NEO A PROMETEO: CONSTRUINDO O NOVO MITO, CON XAN EGUÍAXan Eguía 18:00Sala Conferencias Auditorio
7DRAGON BALL SUPER: BROLY18:00Salón García
8FALADOIRO: PATOLAS CULTURETAS CON MATILDE RODRÍGUEZ, ANDREA VILLA, LILA DE LILITH E 7H Cooperativa CulturalAndrea Barreira , Clara R. Cordeiro , Andrea Villa , Matilde Rodríguez 19:00Sala Conferencias Auditorio
9PRESENTACIÓN DO LIBRO ‘SERES MÁXICOS DE GALICIA E ONDE ATOPALOS’19:00Sala de Expos Rivas Briones
10NOVOS XEITOS DE EDITAR E COMO FACER UN FANZINE INDEPENDIENTE DE FANTASÍA E CIENCIA FICCIÓN, CON TOMAS RIVERA E VANESA SANTIAGO (TANTRUM E SIDERALIS)Vanesa Santiago 20:00Sala Conferencias Auditorio
11DOCUMENTAIS A COMPETICIÓN I20:00Salón García
12A TARTARUGA VERMELLA21:30Salón García
27outubro, 2019
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1APERTURA SALA DE VIDEOXOGOS E XOGOS DE MESA11:30Auditorio
2TALLER DE FOTOPOESÍA A CARGO DE SHERNI KAUR11:30SALA CONFERENCIAS AUDITORIO
3TERRA WILLY: PLANETA DESCOÑECIDO12:00Salón García
4PRESENTACIÓN DO LIBRO "GAEDHEAL" DE MAITE MOSCONIMaite Mosconi 12:30SALA CONFERENCIAS AUDITORIO
5APERTURA SALA DE VIDEOXOGOS E XOGOS DE MESA16:30Auditorio
6DOCUMENTAIS A COMPETICIÓN II17:00Salón García
7OBRADOIRO DE ESCRITA ACTIVA DE RELATOS CON XOSÉ DUNCANXosé Duncan 17:00Seminario Auditorio
8FALADOIRO: PARINDO CULTURA, MULLERES CREADORAS CON DIANA LÓPEZ, ELÍ RÍOS, LUCÍA CATOIRA E SONIA MÉNDEZEli Ríos , Lucía Catoira , Sonia Méndez , Diana López 17:30SALA CONFERENCIAS AUDITORIO
9PRESENTACIÓN DE FERNANDO M. CIMADEVILA, CREADOR DA SAGA "O MUNDO SECRETO DE BASILIUS HOFFMAN"Fernando M. Cimadevilla 18:30SALA CONFERENCIAS AUDITORIO
10CURTAS A COMPETICIÓN I18:30Salón García
11FALADOIRO: "O CAMIÑO DESDE A FANTASÍA ÉPICA AO REALISMO MÁXICO" CON XOSÉ DUNCAN E MAITE MOSCONIXosé Duncan , Maite Mosconi 20:00SALA CONFERENCIAS AUDITORIO
12NUBES DE CARTÓN + DEGUSTÉ21:00Salón García
28outubro, 2019
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1DOCUMENTAIS A COMPETICIÓN III18:00Salón García
2CURTAS A COMPETICIÓN II19:15Salón García
3HOUS3 + EN BOCA DE TODAS21:30Salón García
29outubro, 2019
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1DOCUMENTAIS A COMPETICIÓN IV17:30Salón García
2CURTAS A COMPETICIÓN III18:30Salón García
3DOS VECES TÚ + SUBWAY21:30Salón García
30outubro, 2019
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1DOCUMENTAIS A COMPETICIÓN V18:00Salón García
2CURTAS A COMPETICIÓN IV19:00Salón García
3SEA BEASTS + EDEN21:30Salón García
31outubro, 2019
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1DOCUMENTAIS A COMPETICIÓN VI18:00Salón García
2CLASE MAXISTRAL DE PINTURA CON GUACHE CON KIKO DA SILVAKiko da Silva 19:00Sala Conferencias Auditorio
3CURTAS A COMPETICIÓN V19:15Salón García
4BLISS + DEGUSTE21:30Salón García
1novembro, 2019
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1APERTURA ZONA DE VIDEOXOGOS E XOGOS DE MESA17:00Auditorio
2FEIRA DE ARTESANÍA E OBXECTOS CURIOSOS17:00Rúa Alcalde Rei Daviña
3CLASE MAXISTRAL DE PINTURA DE FIGURAS CON AEROGRAFO POR UN MUNDO A OTRA ESCALA16:30Seminario Auditorio
4MARY Y LA FLOR DE LA BRUJA17:00Salón García
5PRESENTACIÓN “A CHAIRA” CON ANTONIO SEIJAS + “VIAJE A XAMBALA” CON DAVID BRAÑAAntonio Seijas 17:30Sala Conferencias Auditorio
6ILUSTRANDO HARRY POTTER CON TIAGO DASILVATiago da Silva 18:30Sala Conferencias Auditorio
7HARRY POTTER E A PEDRA FILOSOFAL19:00Salón García
8EDITANDO BANDA DESEÑADA EN GALEGO CON KIKO DASILVAKiko da Silva 19:30Sala Conferencias Auditorio
9SESIÓN DE SINATURASKiko da Silva , David Lloyd , Tiago da Silva 20:30Sala Conferencias Auditorio
10AMOR EN POLVO + LAS BALAS PERDIDAS: EL GORDO21:45Salón García
2novembro, 2019
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1FEIRA DE ARTESANÍA E OBXECTOS CURIOSOS11:00Rúa Alcalde Rei Daviña
2APERTURA ZONA DE VIDEOXOGOS, XOGOS DE MESA E TENDAS11:00Auditorio
3LU OVER THE WALL11:30Salón García
4XINCANA: BENVID@S AO CALEXÓN DIAGÓN12:00Sala de Expos Rivas Briones
5FEIRA DE ARTESANÍA E OBXECTOS CURIOSOS16:00Rúa Alcalde Rei Daviña
6APERTURA ZONA DE VIDEOXOGOS, XOGOS DE MESA E TENDAS16:00Auditorio
7HARRY POTTER E O PRISIONEIRO DE AZKABAN16:30Salón García
8PRESENTACIÓN “TAXUS” DE ISAAC SÁNCHEZ (LOULOGIO)Isaac Sánchez “Loulogio” 17:00SALA CONFERENCIAS AUDITORIO
9INVASIÓN MARVEL: ENCONTRO CON PASQUAL FERRY, SALVA ESPÍN E IBAN COELLOIban Coello , Salva Espín , Pasqual Ferry 18:00SALA CONFERENCIAS AUDITORIO
10XINCANA: BENVID@S AO CALEXÓN DIAGÓN19:00Sala de Expos Rivas Briones
11MAQUIA19:00Salón García
12ENCONTRO CON DAVID LLOYDDavid Lloyd 19:00SALA CONFERENCIAS AUDITORIO
13SESIÓN DE SINATURASIsaac Sánchez “Loulogio” , Iban Coello , Salva Espín , David Lloyd , Pasqual Ferry 20:00SALA CONFERENCIAS AUDITORIO
14ENTREGA DE PREMIOS + CONCERTO “A MÚSICA DE HARRY POTTER” COA ORQUESTA CLÁSICA DE VIGO21:30Auditorio
3novembro, 2019
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1FEIRA DE ARTESANÍA E OBXECTOS CURIOSOS11:00RÚA ALCALDE REI DAVIÑA
2FEIRA DE ARTESANÍA E OBXECTOS CURIOSOS16:00RÚA ALCALDE REI DAVIÑA
3OBRADOIRO DE MANUALIDADES CON HARRY POTTER17:30SALA DE EXPOS RIVAS BRIONES
4O GRAN BUSTER18:00Salón García
5A BIBLIOTECA DOS LIBROS REXEITADOS20:30Salón García